Powrót do wersji kolorowej Zmień kolorystykę
Wybierz kolorystykę, która jest dla Ciebie najwyraźniejsza Żółte odnośniki
Biały tekst
Żółte, podkreślone odnośniki
Żółty tekst
Białe odnośniki
Żółty tekst
Anuluj

ABC bezrobotnych i poszukujących pracy

 image

 

Witamy  w dziale dla bezrobotnych i poszukujących pracy

 

Dowiedzą się Państwo wszystkich najważniejszych rzeczy jakie możemy uzyskać korzystając z narzędzi i usług Powiatowego Urzędu Pracy. Krok po kroku wytłumaczymy wszystkie najważniejsze zagadnienia oraz pomożemy znaleźć pracę spełniającą Państwa wymagania.

 

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne zagadnienia

 

 

imageRejestracja bezrobotnego   imageRejestracja poszukującego pracy

 

Dowiemy się jak dokonać rejestracji w Urzędzie  oraz jakie dokumenty będą nam potrzebne podczas wizyty w Urzędzie Pracy.

          

 

Dowiemy się jak dokonać rejestracji w Urzędzie  oraz jakie dokumenty będą nam potrzebne podczas wizyty w Urzędzie Pracy.

 

imagePrawa i obowiązki osoby  bezrobotnej i poszkującej pracy    imageStatus osoby bezrobotnej i poszukującej pracy 

 

Otrzymując status osoby bezrobotnej należy przestrzegać zasad i regulaminu. Prosimy zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami.

 

 

 

Dowiedz się kiedy i w jakich okolicznościach możemy otrzymać status osoby bezrobotnej i poszukującej pracy a także kiedy go tracimy.

imageFormy aktywizacji   imageWsparcie finansowe

 

 Urząd Pracy dysponuje narzędziami i usługami, które pomogą Państwu zwiększyć potencjał na rynku pracy.  Zapraszamy do działu.

 

 

Dysponujemy zasobami finansowymi do walki z bezrobociem. Finansowanie szkoleń, kursów czy też jednorazowe środki na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

 

imageDruki i formularze do pobrania   imageFAQ - Pytania i odpowiedzi

 

Dział zawiera wszystkie niezbędne dokumenty, formularze, druki jakie będą Państwu potrzebne podczas wizytyw w Powiatowym Urzędzie Pracy.

 

  Zbiór pytań i odpowiedzi FAQ. Znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby bezrobotne i poszukujące pracy.
 

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupkluczbork.pl/kontrast/pages/view/pg_id/40