Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Telefony : Książka Online

Email : opkl@praca.gov.pl

jak trafić do urzędu ?     |  

Profesjonalne Zdjęcia do CV

image

 

Do 30 września zrób darmowe zdjęcie do CV!

 

“Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne Zdjęcia do CV - Bezpłatne Udostępnienie Inteligentnego Kreatora Zdjęć do CV w celu podwyższenia konkurencyjności kandydata na rynku pracy” to akcja, która została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Bezpłatne zdjęcia do CV przy pomocy udostępnionych narzędzi można wykonać tylko do końca września.

Zdjęcie do CV to ważny element Twojej aplikacji o wymarzone stanowisko. Fotografia oraz sposób jej wykonania mogą przesądzić o tym czy dostaniesz pracę, o którą się starałeś. Dodatkowo, zdjęcie do CV nie musi spełniać określonych kryteriów, tak jak na przykład fotografia do paszportu lub do dowodu osobistego. Postaw na dowolność i oryginalność, a Twoje zdjęcie z pewnością zostanie zauważone przez osoby, które przeglądają stos CV.

Fotografię do CV można przygotować dzięki udostępnionym, bezpłatnym narzędziom ‒ Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com. Nie będziesz musiał wychodzić z domu, ani stać w długich korkach. Poza tym, kreatory do zdjęć są oparte na sztucznej inteligencji, która zamienia tło zdjęcia na jasne i jednolite, a także dobiera odpowiedni rozmiar zdjęcia.

Poza CV, pracodawcy często zwracają uwagę na Twoją obecność w Internecie. Właśnie dlatego warto ustawić swoje zdjęcie profilowe w serwisie LinkedIn. Nowoczesne narzędzia do przygotowywania fotografii umożliwiają również wykonanie fotografii na serwis LinkedIn.

 

Kreator zdjęcia do CV:

https://passport-photo.online/pl/zdjecia-do-cv

https://photoaid.com/pl/zdjecie-do-cv

 

Kreator zdjęcia na LinkedIn:

https://passport-photo.online/pl/zdjecie-linkedin

 

Wgranie fotografii do kreatorów Passport Photo Online i PhotoAiD.com lub przygotowanie zupełnie nowego zdjęcia to bardzo proste czynności. Na pewno poradzisz sobie z nimi bez najmniejszego problemu. Jedyne, co musisz zrobić to postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi na stronach.

Zdjęcie do CV nie musi spełniać żadnych określonych wymagań. W momencie przygotowywania zdjęcia do CV można postawić na oryginalność i dowolność. Żeby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, warto założyć konto w serwisie LinkedIn. Fotografię profilową możemy wykonać przy pomocy udostępnionych, bezpłatnych kreatorów do zdjęć - mówi Tomasz Młodzki

Bezpłatne zdjęcia do CV oraz na serwis LinkedIn można wykonać w ramach akcji tylko do końca września 2021.

Aktualność dodana przez: Admin (2021-09-13 08:27:28) , zredagowana przez: Admin (2021-09-13 14:09:41)
Data wydarzenia : 2021-09-13
Data publikacji : 2021-09-13

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Pismo MRPiT potwierdzenie objęcia honorowym patronatem (.pdf 40.30kb) 2021-09-13 40.30kb Plik: Pismo MRPiT potwierdzenie objęcia honorowym patronatem.pdf (40.30kb)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupkluczbork.pl/wydarzenie/421/profesjonalne-zdjecia-do-cv