Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Telefony : Książka Online

Email : opkl@praca.gov.pl

jak trafić do urzędu ?     |  

Opolskie przeciw COVID-19

 

 

Samorząd Województwa Opolskiego realizuje projekt unijny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego „Opolskie przeciw COVID-19”.  

To projekt zainicjowany i prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, którego partnerami jest 14 instytucji ochrony zdrowia z naszego regionu.

„Opolskie przeciw COVID-19” to lepsze zabezpieczenie medyczne służb medycznych, ratowniczych i sanitarno-epidemiologicznych. Partnerami projektu - oprócz samorządu województwa - są instytucje ochrony zdrowia z całego regionu, w tym m.in. szpitale samorządowe, resortowe i prywatne.
Projekt będzie realizowany do końca 2020 roku, a w jego ramach zostaną zakupione m.in.  sprzęt medyczny  i wyposażenie dla szpitali oraz środki ochrony osobistej, niezbędne do walki z koronawirusem.

Całkowita wartość projektu to ponad 37,5 miliona złotych.
W ramach części edukacyjno-informacyjnej powstają filmiki dla służb medycznych i ratowniczych oraz dla mieszkańców naszego regionu.

 

Video w jakości HD - https://www.youtube.com/watch?v=F-XRaMPRUQg

 

Aktualność dodana przez: Admin (2020-09-16 10:27:13) , zredagowana przez: Admin (2020-09-23 11:24:17)
Data wydarzenia : 2020-09-16
Data publikacji : 2020-09-16

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupkluczbork.pl/wydarzenie/379/opolskie-przeciw-covid-19