Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Ogłoszenie informacji o I naborze rekrutacji do projektu w dniu 20.08.2019r.

Ogłoszenie dnia 20.08.2019r. I naboru rekrutacji do projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla Subregionu Północnego”

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, działanie 8.3 – Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej ogłaszamy, że z dniem 21.08.2019r. rozpoczyna się rekrutacja uczestników do projektu która trwać będzie do 03.09.2019r. do godz. 15:30. Informujemy, że każdorazowo w naborze ilość dotacji do udzielenia będzie ograniczona do maksymalnie 10.

Targi pracy online

Uprzejmie informuję, że 5 września 2019r. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w ramach partnerstwa EURES-T TriRegio organizuje międzynarodowe targi pracy online.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje o ogłoszonym Konkursie Pracodawca Jutra

Konkurs ma na celu wyróżnienie przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do poprawy oferty edukacyjnej i podnoszą kwalifikacje pracowników poprzez zaangażowanie się we współpracę z instytucjami edukacyjnymi. Termin składania zgłoszeń upływa 19 sierpnia br.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej OWES dla Subregionu Północnego

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla Subregionu Północnego to Partnerstwo tworzone przez PROFES Spółdzielnię Socjalną oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku.