Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Nabór wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku ogłasza nabór wniosków dotyczących kształcenia ustawicznego pracodawcy i pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Nabór wniosków trwa od 16 czerwca 2017 r. do 21 czerwca 2017 r. , w godzinach od 07.00 do 15.00

Wniosek jest dostępny w zakładce: Dla pracodawców i przedsiębiorców / Druki i formularze do pobrania (http://pupkluczbork.pl/strona/dokumenty-do-pobrania/137)

Wsparcie dla osób po 30r.ż., które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą

Projekt skierowany do osób zamieszkałych na terenie województwa opolskiego, które ukończyły 30 rok życia, bezrobotnych, poszukujących pracy lub nieaktywnych zawodowo/biernych zawodowo, zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą

Kurs operatora koparko - ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku planuje organizację kursu pt. "Operator koparko - ładowarki". Kurs zaplanowany jest dla osób, króre ukończyły 30 lat. Dodatkowe informacje: Alona Smirnova, tel. 77 447 13 43, pok. 19.

Środki finansowe na refundację pracodawcy lub przedsięborcy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku posiada środki finansowe na refundację pracodawcy lub przedsiębiorcy przez okres 12 miesięcy części poniesionych kosztów na wynagrodzenia oraz składki na ubezpieczenie społeczne za skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia.