Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Telefony : Książka Online

Email : opkl@praca.gov.pl

jak trafić do urzędu ?     |  

Partnerstwo Transgraniczne EURES-T Beskydy

EURES–T Beskydy (www.eures-tbeskydy.eu) to partnerstwo transgraniczne ustanowione pomiędzy trzema krajami członkowskimi Unii Europejskiej: Republiką Czeską, Polską i Słowacją. Umowa zakładająca Partnerstwo została podpisana 16 grudnia 2007r. jako wynik ponad dziesięcioletniej współpracy pomiędzy obecnymi partnerami w obszarach związanych z rynkiem pracy i mobilnością transgraniczną.

Głównym celem Partnerstwa jest połączenie działań publicznych służb zatrudnienia i innych organizacji działających w obszarze rynku pracy i mobilności pracowniczej na terenie Beskidów w celu ułatwienia dostępu do dostosowanego do potrzeb wsparcia dla pracowników przygranicznych, dojeżdżających codziennie lub min. raz w tygodniu do pracy w sąsiednim kraju, promowania odpowiednich ofert pracy dostępnych w ramach regionu transgranicznego, niezależnie od ich kraju pochodzenia, przedstawiania lokalnym pracodawcom odpowiednich kandydatów do pracy, bez względu na ich narodowość oraz zapewnienia dostępu do informacji dotyczących usług rynku pracy (podatki, system ubezpieczeń społecznych, rekrutacje, zakładanie własnej działalności gospodarczej) wszystkim klientom partnerów - pracownikom, pracodawcom, osobom poszukującym pracy i absolwentom.

Obszar partnerstwa to powierzchnia ponad 19 000 km², z czego:

  • 45 % strona czeska,
  • 38 % strona polska,
  • 17 % strona słowacka.

Głównymi organami Partnerstwa są:

  • Komitet Sterujący i Prezydium,
  • Koordynator,
  • Grupy robocze.

 

image

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:58:07)
Zredagowana przez: Admin (2020-04-01 13:41:07)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupkluczbork.pl/strona/partnerstwo-transgraniczne-eures-t-beskydy/95